Nowy konkurs „Innowacyjny Lider 2023”

Nowy konkurs „Innowacyjny Lider 2023”

Zgłoszenia do pierwszej edycji konkursu Innowacyjny Lider 2023 dla Prezesów, Założycieli i Właścicieli, oraz Start-upów są bezpłatne.

Generatywne AI w biznesie – jak z nich skutecznie korzystać?
Stereotypy oraz wizerunki kobiety i mężczyzny w reklamie
Nowoczesny handel internetowy

W konkursie zgłoszenia firm i osób można dokonywać w jednej z 25 kategorii branżowych. Całość wydarzenia- Konferencja, Cocktail, spotkania Match-makingowe oraz Gala Finałowa odbędą się na terenie Pałacu w Wilanowie – Oranżerii, w dniach 28-29 czerwca.

Bez innowacji nie ma postępu, bez odważnych Liderów nawet największe firmy i organizacje nie są w stanie się rozwijać. Dlatego po 10 latach organizacji konkursu Dyrektor Marketingu Roku inaugurujemy nowy konkurs – Innowacyjny Lider 2023, w którym Kapituła Konkursu składająca się z przedstawicieli Uczelni, Mediów, Ekspertów Branżowych, oraz przedstawicieli Funduszy Inwestycyjnych nagrodzi osoby, startupy i innowacyjne marki, produkty oraz usługi nową statuetką i tytułami INNOWACYJNY LIDER 2023 – powiedział Paweł Netczuk, Wydawca Mediarun.com i Organizator Konkursu.

Wydarzenie ma na celu promowanie najbardziej innowacyjnych firm i ich liderów, którzy czynią nasze życie i świat lepszym. Wyróżnieni zostaną najbardziej innowacyjni liderzy polskiego rynku, którzy przyczynili się do rozwoju swoich firm i organizacji.

W konkursie Jury Konkursu, doceni również Innowacyjne Marki / Produkty i Usługi oraz Innowacyjne Zarządy, których udział w Konkursie jest płatny.

Gala Finałowa konkursu „Innowacyjny Lider” odbędzie się 29 czerwca 2023 w Oranżerii Pałacu w Wilanowie. Podczas gali finałowej uhonorowani zostaną Prezesi, Członkowie Zarządu oraz Założyciele firm. Wyróżnione zostaną zarówno dojrzałe firmy, startupy, jak i osoby prywatne, które osiągnęły znaczące sukcesy.

Pełne informacje, o kategoriach, jury, zasadach oraz rejestracji zgłoszeń, zapraszamy do odwiedzenia oficjalnej strony konkursu www.innowacyjnylider.com. Tam znajdą Państwo szczegółowe informacje o kategoriach, jury i zasadach konkursy.

Ważne daty:
Koniec zgłoszeń: 26 czerwca 2023
Gala Finałowa: 29 czerwca 2023
Miejsce: Pałac w Wilanowie – Warszawa

O organizatorze: Organizatorem wydarzenia jest HEXAGON NETWORK Sp. z o.o. wydawca Mediarun.com, organizator konferencji Executive Summit oraz Konkursu Dyrektora Marketingu Roku. Od lat Integrujemy i Inspirujemy kadrę kierowniczą najbardziej innowacyjnych firm w Polsce.

Poprzez organizację konferencji, spotkań networkingowych i gali finałowej konkursu “Innowacyjny Lider”, spółka stawia sobie za cel wsparcie i uhonorowanie liderów, którzy wnoszą istotny wkład w rozwój swoich firmy.

Źródło, grafika: HEXAGON NETWORK Sp. z o.o.